Jak nakupovat » Časté dotazy
Co dělat, když...

Něco není v pořádku a vy nevíte, jak honem problém vyřešit?

… dodávka zboží nesouhlasí s nákupním dokladem (obdrželi jste jiné zboží, v dodávce něco chybí).

Kontaktujte prosím cinske.lecitelstvi@seznam.cz, uveďte číslo nákupního dokladu, přebývající nebo chybějící zboží, své jméno a přímý kontakt na Vás, do druhého dne vás budeme kontaktovat.

… je dodávka mechanicky poškozena (zjistíte mechanické poškození některého z produktů)

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem www.cinskelecitelstvi.cz, příp. poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Česká pošta
Pokud poškozenou zásilku převezmete a zjistíte poškození zboží až po odjezdu přepravce, reklamaci uplatněte nejpozději následující pracovní den po dodání na Vaší pobočce České pošty. Budete potřebovat kompletní balení zásilky, fakturu ke zboží a OP. Pracovník pošty s Vámi sepíše zápis o škodě a protokol o uplatnění nároku na náhradu škody. Poté neprodleně oznamte podrobnosti e-mailem na adresu 
cinske.lecitelstvi@seznam.cz (přiložte kopii zápisu a uplatnění od Č.pošty, uveďte číslo nákupního dokladu, co konkrétně není v pořádku a v neposlední řadě také kontakt přímo na sebe). Náš pracovník vyřizující škody Vás bude do 24 hodin informovat o dalším postupu.

Když si objednám přes internet, mohu si zboží vyzvednout osobně?

    • Ano. Při objednání zboží přes e-shop (před odesláním košíku) vyberete způsob převzetí zboží: hotově – osobní odběr. Jakmile bude objednávka připravena, ozveme se Vám telefonicky, nebo zprávou SMS.

Jak zjistím, zda se mé peníze připsaly na váš učet?

    • Platby jsou kontrolovány on-line a po připsání peněz na účet jsou k vidění opět na webu v dané objednávce. Případně zašlete dotaz telefonicky, nebo e-mailem a ještě ten den Vám bude odpovězeno formou SMS zprávy na váš mobil. Uveďte prosím vaše telefonní číslo pro zaslání SMS zprávy.

Mohu si objednat po telefonu?

    • Ano, přesto doporučujeme nakoupit pomocí našeho e-shopu, kde už jsou vidět přímo zvýhodněné ceny.

Poradíte mi s léčbou ?

    • Ano. Napište na e-mail: cinske.lecitelstvi@seznam.cz podrobně, co by vás zajímalo, a my se pokusíme konzultovat danou věc a odpovíme Vám. Případně Vám poskytneme kontakt na lékaře.
NmYxNTg2