Úvod »» San - gao


    

San - gao

TRISHOMO TANSHINONE LEISURE CAPSULES

img

 

Číslo produktu: T 024
Obsah: 30 kapslí, 13,5g
Termín dodání: do 5 dnů
VO pro registrované 405 Kč
cena :
540 Kč

San–gao, B3 kapsle s antihyperlipidemickou vlastností


 

Složení přípravku: kořen Salvia miltiorrhiza, kořen Polygoni multiflori
Složení tobolky: želatina, barvivo: tartrazin, brilantní modř FCF
O lipidech v krvi: U žen středního a vyššího věku je hladina lipoproteinového cholesterolu vysoké hustoty (HDL–C, "hodný cholesterol" s ochranou funkcí proti zanášení cév ) o 0,26–0,39 mmol/l vyšší než u mužů.
U žen po po přechodu se hladina lipoproteinového cholesterolu s nízkou hustotu (LDL–C, „zlý cholesterol” – ucpává cévy) se zvyšuje, a hladina HDL–C se snižuje. Toto má negativní vliv na výměnu lipidů v krvi. Vysoce kalorická strava může vést ke stejným důsledkům.
V Číně, v klinických podmínkách, u dospělého člověka nalačno, byly zjištěny následující ukazatele, které jsou považovány za normální:
 • TC–2,9–6,0 mmol/L (110–230 mg/dl)
 • LDL–CL–5,6–5,72 mmol/l (60–220 mg/dl)
 • HDL–C–0,78–2,2 mmol/l (30–85 mg/dl)
 • Triglyceridy – (TG–0,22–1,2 mmol/l (20–110 mg/dl)
Příznak hyperlipidemie znamená vysokou hladinu triglyceridů, cholesterolů a lipoproteinů nízké hustoty.
Hyperlipidemie je velice škodlivá pro zdraví člověka. Vysoká hladina lipidů zapříčiňuje zvyšování tukových usazenin na stěnách cév, postupné vytváření poruch na stěně cévní, které mohou vést k roztržení cév. Pokud by se toto usazování projevilo v oblasti srdce, ledvin, mozkových cév, cév očního pozadí, cév dolních končetin, může pak vyprovokovat infarkt srdečního svalu , krvácení do mozku atd. Samotná hyperlipidemie ze začátku probíhá bez příznaků onemocnění, nebolí a člověka neomezuje v jeho činnosti. Většina lidí úplně nechápe škodlivé důsledky zanášení cév. Porucha funkce srdce, mozku nebo jiných orgánů přichází náhle jako blesk z čistého nebe. Může dojít k náhlému úmrtí nebo k zdravotnímu postižení člověka na celý zbývající život. Někteří lidé, než aby něco pro své zdraví aktivně udělali, spoléhají na Boha.
Pokud patříte k některé níže uvedené skupině lidí:
 • středního nebo staršího věku;
 • ženy po přechodu (po klimaktériu);
 • kuřák;
 • používáte alkohol;
 • máte dědičné předpoklady k získání hyperlipidemie (výskyt cévních onemocnění, infarktu nebo mrtvice u rodičů nebo sourozenců); tak si co nejdříve nechejte u svého lékaře vyšetřit hladinu lipidů v krvi.
Ve vyspělých zemích probíhá proces postupného stárnutí obyvatelstva. Odborníci předpovídají, že ve dvacátém prvním století se zvýší onemocnění kardiovaskulárními chorobami. Společnost Tiens pomocí svých vědecko – technických odborníků vyvinula nový preventivní potravní doplněk pod názvem "Kapsle 3 B s antihyperlipedemickými vlastnostmi". Na základě tradiční čínské medicíny, spolu s vědeckými poznatky moderní medicíny a na základě četných experimentů, byla připravena výsledná receptura přípravku Tiens. Všechny složky obsažené v přípravku jsou neškodné a neobsahují toxické látky. Výzkumem bylo potvrzeno, že tento druh BAD má významný efekt na snížení hladiny lipidů v krvi (snížení hladiny celkového cholesterolu, triglyceridů a lipoproteinů nízké hustoty).
Balení: 30 tobolek v krabičce
Užívání a dávkování: Dospělí 1x denně 1 tobolka. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.